Szukaj

Kalendarz Kundelek

Przedsprzedaż! Wysyłkę kalendarzy rozpoczniemy 17 września!

Kalendarz z Kundelkiem to piękny i niespotykany produkt, który znakomicie sprawdzi się w pracy zawodowej, do nauki, czy też do planowania treningów i wystaw z psem. Okładka posiada eleganckie przeszycie a dodatkowo, szare kalendarze posiadają naszą autorską wstążkę, niebieską w białe łapki! (różowe kalendarze posiadają bordową wstążkę bez łapek)

Kalendarze od Pupilu cieszą się dobrymi opiniami już od 5 lat! Nadruki lub grawer Origami wykonane są starannie, nie ścierają się, nie bledną. Bardzo często nasze kalendarze kupowane są przez groomerów czy weterynarzy, którzy używają ich do codziennej pracy. Służą im cały rok - nie rozklejają się! Okładki są solidne i pozostają piękne przez cały okres użytkowania.

Charakterystyka:

A6 dzienny (100x147 mm), 368 stron, papier biały 70 g/m2. W środku 2-stronicowy planer miesięczny przed każdym miesiącem, tygodnie i miesiące w 5 językach (PL, GB, FR, DE, RUS), imieniny i święta, skrócone kalendarium na okrągły rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca. Dodatkowo notes teleadresowy zintegrowany z blokiem kalendarza, atlas z mapami o objętości 8 stron: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, mapa administracyjna Polski i Europy, obszerna część informacyjna, wstążka, perforacja narożna, oprawa piankowa, drukowane registry, druk szaro-bordowy.

A5 dzienny (145x205 mm), 360 stron, papier 70 g/m2 biały. Kalendarz zawiera tygodnie i miesiące w 5 językach (PL, GB, DE, FR, RUS), święta i imieniny, skrócone kalendarium na okrągły rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca. Dodatkowo: notes teleadresowy, 8 stron atlasu z mapami: mapy drogowe: Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, mapa administracyjna Polski, Europy, obszerna część informacyjna, narożna perforacja, wstążka, piankowa oprawa, drukowane registry, szaro-bordowy druk.

A5 tygodniowy z notesem (130x205 mm), 192 strony (w tym 32 strony notatnika z perforacją grzbietową umożliwiającą wyrywanie kartek). Papier biały 70 g/m2. Kalendarz zawiera tygodnie i miesiące w 3 językach (PL, GB, DE), kalendarium skrócone na bieżący i następny miesiąc. Druk szaro-bordowy.

Czas realizacji to około 5-7 dni (+ czas przesyłki).

Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Zainstaluj aplikację Shoplo Reviews

Przejdź do aplikacji

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz wariant i podaj adres e-mail, a nasza Sfora poinformuje Cię, gdy produkt pojawi się na stanie.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj