Szukaj

Kalendarz z łapą psa

40.00 zł

Kalendarz z łapą oraz napisem Life is better with a Dog (Życie jest lepsze z psem) to piękny i niespotykany produkt, który znakomicie sprawdzi się w pracy zawodowej, czy też do planowania treningów i wystaw z psem.

W ofercie posiadamy również kalendarze z różnymi rasami psów.

Pamiętaj, że kalendarze wykonujemy na zamówienie. Czas realizacji to około 10-14 dni. W okresie przedświątecznym czas ten może się jeszcze dodatkowo wydłużyć. Polecamy zamówić kalendarz odpowiednio wcześniej, aby uniknąć również problemów z pracą kurierów.

Szczegółowa specyfikacja formatu A6 (występuje tylko w układzie tygodniowym):
Tydzień na dwóch stronach, skorowidz teleadresowy zintegrowany z blokiem, mapa administracyjna Polski, bez perforacji, wstążka bordowa, w 5 językach (PL, GB, D, RUS, FR).

Szczegółowa specyfikacja formatu A5 z układem dziennym:
Blok szyty, dodatkowo klejony i wzmocniony krepą. Każdy dzień znajduje się na osobnej stronie z wyjątkiem soboty i niedzieli, które znajdują się razem na jednej stronie. Kalendarz zawiera: miesiące i tygodnie w 5 językach ( PL, GB, D, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca. Z przodu: dane osobowe, skrócony kalendarz 2019 i 2020, plan urlopowy, podział na kwartały rok 2019 i 2020. Z tyłu: odległości, strefy czasowe, numery kierunkowe Polska i świat, międzynarodowe skróty samochodowe, informacje dla kierowców, tabela przeliczników, instytucje państwowe w Warszawie, urzędy wojewódzkie, informacje o krajach Unii Europejskiej, kalendarium UE, polskie ambasady w Europie, jednostki miar i wag, rocznice, formaty papieru, układ SI, notes teleadresowy zintegrowany z blokiem, wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, notatki, mapy drogowe Polski, Niemiec, Czech, Słowacji; mapa administracyjna Polski i Europy.

Szczegółowa specyfikacja formatu A5 z układem tygodniowym:
Rozkład tygodnia znajduje się na lewej stronie, miejsce na notatki na prawej. 47 stron na notatki, wstążka bordowa, 32-stronnicowy notatnik z perforacją umożliwiającą wyrywanie kartek.

Szczegółowa specyfikacja formatu A4 (występuje tylko w układzie tygodniowym):
Kalendarium: przed każdym miesiącem 2-stronicowy planer miesięczny, miesiące i tygodnie w 5 językach (PL, GB, D, RUS, FR), imieniny i święta, kalendarium skrócone na cały rok, wschody i zachody słońca, fazy księżyca, performacja narożnika, wstążka, druk szaro-bordowy. Z przodu: dane osobowe; skrócony kalendarz 2019 i 2020; plan urlopowy - 2 str. Z tyłu: strefy czasowe, info dla kierowców, tabela przeliczników, informacje o krajach Unii Europejskiej, jednostki miar i wag, rocznice, formaty papieru, układ SI, notes teleadresowy zintegrowany z blokiem, wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, notatki - 2 str. 8 stron map - mapy drogowe: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, mapa administracyjna Polski i Europy.

Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Zainstaluj aplikację Shoplo Reviews

Przejdź do aplikacji

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz wariant i podaj adres e-mail, a nasza Sfora poinformuje Cię, gdy produkt pojawi się na stanie.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj