Szukaj

Legowisko dla psa 70x80 cm - czarne w pieski

W poszukiwaniu idealnego posłania dla naszych psów (nasza PupiLowa sfora składa się z osobnika rasy sznaucer miniaturowy oraz whippet) zabrakło nam praktycznego rozwiązania, łatwego w czyszczeniu i na tyle miękkiego, aby zwłaszcza charcie kości mogły zdrowo wypocząć. :) Każde legowisko jakie mieliśmy, sprawiało kłopot. Albo było za twarde (psy nie chciały na nim spać), albo częste wyciąganie wkładu było uciążliwe (nie wspominając już o ponownym wkładaniu go na miejsce). Spotkaliśmy się też z problemem zbyt ciężkiego i grubego materiału, który nie mieścił nam się w pralce. Dlatego postanowiliśmy zrobić własne legowisko. Lekkie, miękkie i praktyczne!

Zalety naszego legowiska:

- jest banalnie proste - składa się z poduszki oraz poszewki w psie wzory,
- poszewka wykonana jest z poliestru, z którego bardzo łatwo usuniesz psią sierść (sprawdzone na sznaucerowym podszerstku i sztywnych „igiełkach” whippeta),
- poszewka posiada zamek błyskawiczny – jednym ruchem zdejmiesz ją z poduszki i wsadzisz nawet do niewielkiej pralki.

Warianty do wyboru:

- legowisko - składa się z poduszki i pokrowca - jest to kompletny produkt gotowy do użycia,
- dodatkowy pokrowiec - jeśli chcesz kupić dodatkowy, zapasowy pokrowiec, wybierz tę opcję. Warto mieć 2-3 sztuki na zmianę.

Wskazówka!

Jeśli chcesz oduczyć psa spania w Twoim łóżku, przez kilka dni używaj poduszki (do spania, jako oparcie, itp.), a następnie załóż na nią docelowy pokrowiec. Całość połóż obok łóżka. Pies poczuje Twój zapach i chętnie wykorzysta leżącą obok poduszkę swojego opiekuna. Sprawdzony sposób! ;)

Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Zainstaluj aplikację Shoplo Reviews

Przejdź do aplikacji

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz wariant i podaj adres e-mail, a nasza Sfora poinformuje Cię, gdy produkt pojawi się na stanie.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj