Uwaga! Planujemy URLOP! Szczegóły w zakładce DOSTAWA na każdej karcie produktu.

Szukaj

Planer Aktywności z psem - suchościeralny

Format: A4 (29.7 x 21 cm).
Do wyboru planer z propozycjami aktywności oraz pusty - do samodzielnego wypełnienia.

Planer suchościeralny do planowania aktywności z psem, został zaprojektowany by ułatwić planowanie, a może także by zmobilizować Cię do większej aktywności z psem. Nie ukrywam, że stworzyłam go z myślą o sobie. ;) Dzięki planerowi zobaczysz jak wyglądają Twoje spacery, zabawa czy treningi z psem. Planer pomoże Ci zaplanować częstotliwość poszczególnych aktywności. Dzisiaj zrobiliście tylko szybki spacer? Ok, nie miej wyrzutów sumienia, na jutro zaplanuj godzinny spacer i zabawy węchowe, a na kolejny sesję z nauką komend.

Planery drukujemy na sztywnym papierze A4 lub A3. Przed wydrukiem wpisujemy imię Twojego psa (tylko jeśli dodasz nam taką informację w komentarzu do zamówienia) i dodajemy sylwetkę rasy psa, którą wybierzesz z rozwijanego menu. Następnie całość laminujemy i wysyłamy w sztywnej tubie.

Po planerze możesz pisać mazakiem, a następnie ścierać go miękką ścierką lub gąbką. Planer łatwo przymocujesz do tablicy korkowej za pomocą pinesek lub na lodówce - za pomocą magnesów (polecamy te z naszej oferty).

Wersję do samodzielnego wydruku kupisz tutaj: Planer treningów z psem do samodzielnego wydruku.

Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Zainstaluj aplikację Shoplo Reviews

Przejdź do aplikacji

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz wariant i podaj adres e-mail, a nasza Sfora poinformuje Cię, gdy produkt pojawi się na stanie.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj