Szukaj

Regulamin

1. Właścicielem strony sklepu Pupilu.pl jest Dominik Guła, ul. Wierzbowa 34, 27-200 Starachowice, NIP 664-200-41-84. Telefon kontaktowy: +48 517-460-430, e-mail: kontakt@pupilu.pl. 

2. Masz prawo do rezygnacji z zakupionego towaru bez podawania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Warunkiem jest zwrot towaru bez jakichkolwiek uszkodzeń lub oznak użytkowania.

   2.1. Jeśli produkt nie spełnił Twoich oczekiwań lub są podstawy do reklamowania go, prosimy o kontakt z naszym biurem: kontakt@pupilu.pl

   2.2. Po otrzymaniu informacji o chęci zwrotu prześlemy formularz zwrotu/reklamacji.   

   2.3. Po otrzymaniu zwracanego produktu, niezwłocznie zwrócimy Ci pieniądze na podane konto lub przez system PayU jeśli w ten sposób zapłaciłeś za zakupy w naszym sklepie. 

3. Jeśli dokonujesz wymiany towaru ponosisz koszty wysyłki w obie strony. Przed wysyłką zwrotną poinformuj nas o takim zamiarze, pisząc na adres: kontakt@pupilu.pl. 

4. Możliwość wymiany oraz zwrotu towaru nie dotyczy produktów spersonalizowanych, wykonanych na indywidualne zamówienie, wykonanych prawidłowo, w tym etui na telefony.

5. W przypadku wadliwych towarów lub błędów w zamówieniu, gwarantujemy ich wymianę na towar nieuszkodzony/właściwy, pod warunkiem zgłoszenia w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki

    5.1. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji zwrócimy poniesione koszt odesłania towaru do nas przelewem na wskazane w przesyłce konto bankowe w terminie do 10 dni roboczych.

6. Jednocześnie informujemy, iż nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem lub na nasz koszt. Jeśli zwracasz lub reklamujesz towar odeślij go do nas Pocztą Polską. 

7. Nieuzasadnione reklamacje, uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania towaru, nie będą brane pod uwagę.

8. W przypadku zaginięcia przesyłki, powstałego nie z naszej winy, lecz z winy osób trzecich (przewoźników - Poczty Polskiej lub kuriera DPD), zastrzegamy sobie 31 dni roboczych na ustosunkowanie się do zaistniałej sytuacji (złożenie reklamacji u przewoźnika, odpowiedź reklamacyjna).

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj