Szukaj

O nas

O nas...
(a dokładniej: o mnie, Agnieszce - PupiLowej Mamie - i mężu Grafiku - Ojcu Psim)

... i naszej historii

PupiLu to marka produktów dla miłośników psów i kotów różnych ras
, w tym kundelków i kochanych dachowców. Firmę założyliśmy w 2015 roku, ale nasza historia sięga kilku lat wstecz.

Pomysł na sklep z gadżetami z wizerunkiem psów i kotów zrodził się w marcu 2013 r. Pierwsze gadżety - ze sznaucerami - pojawiły się na prowadzonej przez nas grupie na facebooku „Nasze sznaucery”. Sznauceromaniacy pokochali nasze pierwsze t-shirty i naklejki, ale z przyczyn logistycznych nie mogliśmy kontynuować produkcji i sprzedaży. Jednak pomysł na biznes pozostał w naszych głowach i pomału dojrzewał. 

W 2014 roku zostaliśmy rodzicami. Do naszego psiego dziecka dołączył Mały Człowieczek. Pierwszy rok z Nim upłynął nam bardzo szybko. Urlop macierzyński nieubłaganie dobiegał końca. Zapadła decyzja – otwieramy e-sklep! Z pomocą przyjaciół, ruszył proces projektowania nadruków i szukania podwykonawców. Na spacerze z Małym Człowieczkiem wpadliśmy na pomysł nadruków na dziecięce body i t‑shirty z napisem: „Tego skarbu strzeże Dog Security” (który z czasem ewoluował). Poszewki z nadrukiem „I love all dogs, but I only sleep with my dog” były naszą wisienką na torcie. T-shirty i kubki z napisem „Life is better with a Dog” miały dopełniać nasz asortyment. 

Po wielu nieudanych próbach, trafiliśmy w końcu na firmy, które były wstanie spełnić nasze oczekiwania jakościowe. Niestety, podwykonawców było kilku i rozmieszczeni byli w różnych zakątkach Polski, bowiem nie każdy był w stanie wykonać nasze projekty z należytą starannością. Jedni specjalizowali się w poszewkach i kubach, drudzy w t-shirtach, inni wykonywali grawer na kalendarzach, a jeszcze inni robili świetnej jakości plakaty. 

W styczniu 2017 roku zdecydowaliśmy się na zakup dwóch maszyn i od tej pory własnoręcznie wykonujemy dla Was nadruki na koszulkach, kubkach, torbach, lustereczkach i jeszcze kilku innych produktach. Pilnujemy, aby wszystkie egzemplarze były wykonane idealnie. Używamy tylko papieru i tuszy polskiego producenta. Z czasem chcemy szyć własne koszulki i torby. Ale na wszystko przyjdzie czas.

Nasze kolekcje

Origami. Najchętniej kupowana kolekcja PupiLu. Poszewki stały się niekwestionowanym hitem. Żaden miłośnik psów nie zaprzeczy, że kocha wszystkie psy, ale śpi tylko ze swoim (I love all dogs but I only sleep with my….).

Art. Kolekcja dla miłośników psów i dobrego stylu. Zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających właścicielach czworonogów, gustujących w rzeczach niebanalnych. Seria produktów „Art” stylem nawiązuje do dzieł ręcznie malowanych grafitem.

Keep Calm. Kolekcja oparta na bardzo popularnym w świecie mody haśle „Keep Calm”. Podoba się miłośnikom psów ras typu bulterier, amstaff. Seria w rockowym stylu również znajduje rzeszę zwolenników.

Keep Calm Retro. Seria oparta na głównej kolekcji Keep Calm. Odwrócone kolory powodują, że nadruki są delikatniejsze, subtelniejsze i nawiązują do lubianego stylu retro, vintage.

Black Dog. To m.in. propozycja dla miłośników psiego sportu – agility. Produkty z tej serii występują w dwóch wersjach - dla początkujących sportowców oraz dla agilitowych mistrzów. Grafiki w zabawny sposób ukazują zmagania psiego zawodnika. W kolekcji znajdują się także zabawne tabliczki na drzwi / furtkę z napisem "Tego domu strzeże Pies" (do wyboru jest ponad 40 ras psów).

Scandi. Dla miłośników stylu skandynawskiego. Moda na minimalistyczny design – białe wnętrza z delikatnymi dodatkami - powoduje, że Klienci poszukują prostych w formie gadżetów. To dla nich stworzyliśmy tę serię.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj