Polityka Prywatności

Zależy nam na jak najpełniejszym dopasowaniu naszej oferty do Twoich potrzeb. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szereg informacji, które naszym zdaniem są istotne.

Po dokonaniu zakupów w naszym sklepie:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest PupiLu Domnik Guła, z siedzibą w Starachowicach, ul. Wierzbowa 34, NIP 6642004184.

2. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz przeniesienia danych.

3. Przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na otrzymywanie newslettera w każdym czasie. Wyrażenie zgody nie jest niezbędne by kupować w naszym sklepie, a jej odmowa nie ponosi za sobą żadnych konsekwencji.

4. Podałeś nam swoje imię, adres mailowy i numer telefonu. Te dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych tylko jeśli wyraziłeś na to zgodę. Chcemy się z Tobą kontaktować i informować Cię o promocjach i konkursach w naszym sklepie.

5. Dane będziemy przechowywać tylko jeśli będziemy nadal wysyłać do Ciebie newsletter. Jeżeli nie będziesz już nim zainteresowany możesz w każdej chwili wycofać złożoną zgodę.

6. Twój adres mailowy będzie nam służył do komunikacji z Tobą. Będziemy za jego pomocą przesyłać informacje o naszych usługach, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować.

7. Twoje imię wykorzystamy by lepiej dopasować do Ciebie spersonalizowane wiadomości.

8. W każdym momencie możesz usunąć swoje dane, klikając w ikonę postaci znajdującą się w prawym górnym rogu na naszej stronie. 

   8.1. Po zalogowaniu, w zakładce "Edytuj dane" masz możliwość wypisania się z newslettera oraz całkowitego usunięcia konta wraz z wszystkimi danymi.

9. W celu świadczenia usługi, Twoje dane przekazujemy firmie InPost lub R2G Polska Sp. z o.o. - właściciela serwisu apaczka.pl (przez którą zamawiamy dla Ciebie kuriera DPD).

   9.1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją wysyłek jest InPost S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków. Klauzula Informacyjna RODO, opracowana przez InPost, znajduje się na stronie https://inpost.pl/ochrona-danych-osobowych.

   9.2. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją wysyłek kurierem DPD jest firma R2G Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rostafińskich 4, 02-593 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000335110, REGON 141963798, NIP 7010194877. Klauzula informacyjna RODO, opracowana przez firmę R2G Polska Sp. z o.o., znajduje się na stronie www.apaczka.pl i pod tym linkiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl